Rozpoczynamy obchody jubileuszowe!

 Szanowni Państwo,

 rok 2020 to jubileusz 65-lecia istnienia naszej szkoły. Z uwagi na niecodzienną sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym, tegoroczne uroczystości mają nieco inny charakter. Dbając o bezpieczeństwo Członków Społeczności Szkolnej oraz Przyjaciół i Sympatyków ,,Dwójki”, postanowiliśmy świętować tę piękną rocznicę w sposób wirtualny i przenieść obchody na stronę internetową szkoły oraz fanpage’a ,,Dwójka w przerwie?. Sięgnęliśmy zatem po nowoczesne technologie, aby dzielić się z Państwem podejmowanymi przez nas inicjatywami w sposób interaktywny.

Cieszymy się, że zaawansowana technologia informatyczna pozwala nam na świętowanie Jubileuszu razem z Państwem. Zapewne ma ono nieco inny charakter niż obchody jubileuszy w minionych latach, ale mamy nadzieję, że tegoroczne uroczystości okażą się równie ciekawe. Zachęcamy do zapoznania się z opracowanymi publikacjami. Pozwolą one upamiętnić 65 lat funkcjonowania szkoły. Żywimy nadzieję, że pozostawią w pamięci miłe wspomnienia chwil spędzonych w naszej wirtualnej szkole.

Serdecznie dziękuję Wszystkim zaprzyjaźnionym Instytucjom i Organizacjom oraz Przyjaciołom i Sympatykom za życzliwość, dotychczasową współpracę i wsparcie przy  realizowaniu założeń dydaktyczno-wychowawczych służących rozwojowi Uczniów i Szkoły.

Jednocześnie chciałabym życzyć Wszystkim Członkom Społeczności Szkolnej samych sukcesów oraz  kolejnych pięknych i wzruszających jubileuszy.

                                                                                               Z poważaniem 

dyrektor szkoły 

Agnieszka Bogucka

Sztum, październik 2020r.

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet