Kategoria : Przedszkola

I miejsce – Aleksandra Stawarska – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
I miejsce – Marcel Mikołajczyk – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
II miejsce – Nina Duda – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
II miejsce – Maja Kazimierczak- Niepubliczne Przedszkole Na Słonecznej Górce w Sztumie
II miejsce – Nina Szot – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
III miejsce – Łucja Jaśtak- Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
III miejsce – Marta Janiuk- Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
III miejsce – Paweł Jarek – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
Wyróżnienie – Szymon Leszczyński- Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
Wyróżnienie – Helena Budzowska – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sztumie
Wyróżnienie – Joanna Ortmann – Niepubliczne Przedszkole Na Słonecznej Górce w Sztumie

Kategoria : Klasy I – III

I miejsce – Maja Wiśniewska – Zespół Szkół w Czerninie
I miejsce – Michalina Janiuk – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
I miejsce – Hanna Wiśniewska – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
II miejsce – Maciej Falkowski – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
II miejsce – Hanna Sierocka – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
III miejsce – Jakub Stawarski – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
III miejsce – Feliks Kubacki – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
Wyróżnienie – Helena Napiwocka – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie
Wyróżnienie – Carmen Makaruk – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sztumie

Kategoria : Klasy IV ? VII

I miejsce -Julia Siebert – Zespół Szkół w Czerninie
I miejsce – Jan Omieczyński – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
II miejsce – Szymon Gręda – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
II miejsce – Maria Święcicka – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
II miejsce – Magdalena Majewska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
II miejsce – Amelia Bartczak – Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
III miejsce – Kornelia Ruczkowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
III miejsce – Igor Chańko – Zespół Szkół w Czerninie
III miejsce – Piotr Elwartowski – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie
Wyróżnienie – Weronika Werth – Szkoła Podstawowa w Gościszewie
Wyróżnienie – Nadia Śmigowska – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sztumie