Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

przypominam, że dnia 9 i 10 listopada 2020r.(poniedziałek i wtorek) lekcje dla uczniów klas I-VIII nie odbędą się (Zarządzenie Nr 6/2020-2021 dyrektora szkoły z dnia 28.09.2020r. w sprawie wprowadzenia dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021). W tych dniach świetlica dla uczniów klas I-III pracuje w godzinach od 6.45-16.00. W szczególności mogą z niej korzystać uczniowie, których Rodzice bezpośrednio zaangażowali się w walkę z pandemią COVID-19.

Dzieci z oddziału przedszkolnego realizują zajęcia bez zmian i 9,10 listopada 2020r. (poniedziałek, wtorek) przychodzą do szkoły.

Autobusy szkolne przyjeżdżają zgodnie z rozkładem.

Dzieci z oddziału ,,0″ oraz uczestniczące w zajęciach świetlicy, mogą nadal korzystać ze stołówki.

11 listopada (środa) 2020r. obchodzimy Święto Niepodległości. Tego dnia szkoła jest zamknięta. Zachęcamy do wirtualnego spaceru i odwiedzenia strony internetowej szkoły oraz fanpage’a ,,Dwójka w przerwie”.

Od 12 listopada (czwartek) 2020r.rozpoczynamy naukę zdalną w klasach I-III. Informacje o organizacji pracy na pierwszym etapie edukacyjnym od 12 listopada do 29 listopada 2020r. zostaną przekazane  w kolejnych komunikatach.

W klasach IV-VIII nauczanie w okresie od 12-29 listopada 2020r. będzie się odbywać na dotychczasowych zasadach. 

Laptopy dla najbardziej potrzebujących uczniów klas I-III (brak jakiegokolwiek nośnika  w gospodarstwie domowym) można odbierać w poniedziałek, 9 listopada 2020r. od godziny 8.00  w sekretariacie szkoły. Liczba laptopów ograniczona.

Rodzice klas IV-VIII, którzy wypożyczyli laptopy ze szkoły i chcą nadal korzystać ze sprzętu szkolnego, są zobowiązani przedłużyć umowę wypożyczenia. Można zrobić to za pomocą Librusa, przesyłając prośbę dotyczącą przedłużenia na konto sekretariatu.

Życzę dobrego odpoczynku i dużo zdrowia.

                                                                                     Z poważaniem

                                                                                dyrektor szkoły A. Bogucka

Proszę śledzić komunikaty na bieżąco.