Laboratorium Przyszłości to idealne miejsce do zrobienia sesji zdjęciowej ? Sprzyja temu nie tylko doskonały sprzęt, będący na wyposażeniu laboratorium, ale przede wszystkim pomysłowość uczniów.

Zajęcia klasy 4b

Kolejne zajęcia w Laboratorium Przyszłości? Tym razem grupa chłopców z klasy 5c pod kierunkiem p. Katarzyny Bator próbowała swoich sił w projektowaniu 3D za pomocą platformy Tinkecard. Najlepsze projekty wydrukują na szkolnych drukarkach 3D ?

zajęcia klasy 5c

Uczniowie klasy VII a, pracując w grupach na godzinie wychowawczej, mieli za zadanie wykorzystać wymienione wyżej elementy w swoich zdjęciach. Ale najpierw trzeba było wybrać tło, ustawić członków grupy w odpowiedniej pozie i dobrać kadr ? Jak się okazało, nie było to wcale takie proste…

zajęcia klasy 7a

W naszej szkole obchodziliśmy CodeWeek ? Z tej okazji, podczas zajęć informatyki, pani Katarzyna Bator pokazała uczniom kl.4-8 sposoby programowania robotów lego, zapoznała ze stroną code.org oraz przeprowadziła zajęcia w Laboratorium Przyszłości, podczas których uczniowie uczyli się trudnej sztuki fotografowania i poznawali kolejne programy służace programowaniu robotów, czy też projektowaniu wydruków 3D ?

zajęcia z kodowania